Novosadski matematički seminar 27. novembra 2021

U okviru manifestacije Dani matematike u Novom Sadu, u subotu, 27. novembra 2021, sa početkom u 9.00 časova biće održan akreditovan Novosadski matematički seminar za profesore matematike. Seminar se u katalogu ZUOV-a nalazi pod rednim brojem 357. Seminar se održava na Prirodno-matematičkom fakultetu u Novom Sadu, Trg Dositeja Obradovića 4.

Zbog velikog interesovanja za Novosadski matematički seminar, otvorili smo još jednu grupu kod ZUOV-a, tako da za sada još ima mesta za prijave!

Cena seminara je 2000 dinara, i uplata se vrši na žiro račun Društva matematičara Novog Sada 340-11014705- 29. Ukoliko škola uplaćuje, potrebno je tražiti od Društva matematičara Novog Sada emailom predračun. U dopisu treba navesti spisak učesnika za koje se uplaćuje. Zatim će predračun biti okačen u centralnom registru i poslaćemo školi emailom predračun.

Prijavite se popunjavajući jednostavan elektronski formular: